Administrace Sportovní akce

Sokol Zvole

Nejbližší domácí zápasy
Sokol Zvole

Omlouváme se, pro "Sokol Zvole" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..Pro Sokol Zvole nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5330371-sokol-zvole","club_name":"Sokol Zvole","club_place":"","club_addr":"Hlavn\u00ed 197, Zvole, 25245","club_lng":14.41506,"club_lat":49.93604,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.93604,"center_lng":14.41506}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Sokol Zvole

Hlavní 197, Zvole, 25245
fotbalzvole@seznam.cz
739325748

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub Sokol Zvole hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů, dorostu, žáků a přípravek. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

fotbalzvole@seznam.cz

Sport Zvole!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub Sokol Zvole. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Sokol Zvole byl založen v roce 1923 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - III. třída - skupina A.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Praha a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 21101 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2022