Administrace Sportovní akce

TJ Sokol Choteč

Nejbližší domácí zápasy
TJ Sokol Choteč

ABSOLUTE TEAMSPORT 8. liga

TJ Sokol Holubice

2.10.2026
Hřiště: Choteč
Choteč 106, 25226
ABSOLUTE TEAMSPORT 8. liga

TJ Sokol Čisovice A

9.10.2026
Hřiště: Choteč
Choteč 106, 25226
ABSOLUTE TEAMSPORT 8. liga

TJ Viktoria Vestec B

23.10.2026
Hřiště: Choteč
Choteč 106, 25226

Rozpis zápasů
TJ Sokol Choteč

  • 2 soutěžeTJ Sokol Choteč
    • 8 zápasůPraha - západ - ABSOLUTE TEAMSPORT 8. liga
      • 26.9.2026 16:30 FC Jílové A :  TJ Sokol Choteč
      • 2.10.2026 18:30 TJ Sokol Choteč :  TJ Sokol Holubice
      • 9.10.2026 18:30 TJ Sokol Choteč :  TJ Sokol Čisovice A
      • 18.10.2026 15:30 SK Rapid Psáry B :  TJ Sokol Choteč
      • 23.10.2026 18:30 TJ Sokol Choteč :  TJ Viktoria Vestec B
      • 28.10.2026 14:30 SK Sokol Zlatníky :  TJ Sokol Choteč
      • 31.10.2026 14:00 T Slovan Hradištko A :  TJ Sokol Choteč
      • 6.11.2026 18:30 TJ Sokol Choteč :  SK Černolice
    • 11 zápasůPraha - západ - 3. liga mladších přípravek - skupina E
      • 4.10.2026 10:00 SK Kazín B :  TJ Sokol Choteč/SK Třebotov
      • 4.10.2026 10:00 TJ Sokol Čisovice B :  TJ Sokol Choteč/SK Třebotov
      • 4.10.2026 10:00 Sokol Zvole B :  TJ Sokol Choteč/SK Třebotov
      • 10.10.2026 10:00 SK Kazín B :  TJ Sokol Choteč/SK Třebotov
      • 10.10.2026 10:00 TJ Sokol Čisovice B :  TJ Sokol Choteč/SK Třebotov
      • 10.10.2026 10:00 TJ Sokol Dobřichovice :  TJ Sokol Choteč/SK Třebotov
      • 17.10.2026 10:00 SK Kazín B :  TJ Sokol Choteč/SK Třebotov
      • 17.10.2026 10:00 FK Slavoj Řevnice/TJ Karlštejn MP :  TJ Sokol Choteč/SK Třebotov
      • 24.10.2026 10:00 TJ Sokol Choteč/SK Třebotov :  FK Slavoj Řevnice/TJ Karlštejn MP
      • 24.10.2026 10:00 TJ Sokol Choteč/SK Třebotov :  TJ Sokol Čisovice B
      • 24.10.2026 10:00 TJ Sokol Choteč/SK Třebotov :  Všenorský SK
[{"match_id":"202621AA1A0807","match_hteam":"Spolek FC J\u00cdLOV\u00c9","match_detail":"Z\u00e1pas: FC J\u00edlov\u00e9 A : TJ Sokol Chote\u010d (26.9.2026 16:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: J\u00edlov\u00e9 - UMT","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - ABSOLUTE TEAMSPORT 8. liga","match_lng":14.50236,"match_lat":49.89749,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"202621AA1A0901","match_hteam":"T\u011blov\u00fdchovn\u00e1 jednota Sokol Chote\u010d, z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ Sokol Chote\u010d : TJ Sokol Holubice (2.10.2026 18:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Chote\u010d","match_note":"Pozn\u00e1mka: UO","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - ABSOLUTE TEAMSPORT 8. liga","match_lng":14.28736,"match_lat":49.98539,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"202621AA1A1007","match_hteam":"T\u011blov\u00fdchovn\u00e1 jednota Sokol Chote\u010d, z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ Sokol Chote\u010d : TJ Sokol \u010cisovice A (9.10.2026 18:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Chote\u010d","match_note":"Pozn\u00e1mka: UO","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - ABSOLUTE TEAMSPORT 8. liga","match_lng":14.28751,"match_lat":49.985420000000005,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"202621AA1A1102","match_hteam":"Sportovn\u00ed klub Rapid Ps\u00e1ry, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Rapid Ps\u00e1ry B : TJ Sokol Chote\u010d (18.10.2026 15:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Ps\u00e1ry","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - ABSOLUTE TEAMSPORT 8. liga","match_lng":14.51106,"match_lat":49.93594,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"202621AA1A1206","match_hteam":"T\u011blov\u00fdchovn\u00e1 jednota Sokol Chote\u010d, z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ Sokol Chote\u010d : TJ Viktoria Vestec B (23.10.2026 18:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Chote\u010d","match_note":"Pozn\u00e1mka: UO","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - ABSOLUTE TEAMSPORT 8. liga","match_lng":14.287659999999999,"match_lat":49.98545,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"202621AA1A0204","match_hteam":"SK Sokol Zlatn\u00edky, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Sokol Zlatn\u00edky : TJ Sokol Chote\u010d (28.10.2026 14:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Zlatn\u00edky","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - ABSOLUTE TEAMSPORT 8. liga","match_lng":14.48061,"match_lat":49.96372,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"202621AA1A1303","match_hteam":"T\u011blov\u00fdchovn\u00e1 jednota Slovan Hradi\u0161tko, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: T Slovan Hradi\u0161tko A : TJ Sokol Chote\u010d (31.10.2026 14:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Hradi\u0161tko","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - ABSOLUTE TEAMSPORT 8. liga","match_lng":14.41251,"match_lat":49.86369,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"202621AA1A0105","match_hteam":"T\u011blov\u00fdchovn\u00e1 jednota Sokol Chote\u010d, z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ Sokol Chote\u010d : SK \u010cernolice (6.11.2026 18:30)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Chote\u010d","match_note":"Pozn\u00e1mka: UO","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - ABSOLUTE TEAMSPORT 8. liga","match_lng":14.28781,"match_lat":49.98548,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"202621AH1E0506","match_hteam":"SK KAZ\u00cdN - Doln\u00ed Mokropsy, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Kaz\u00edn B : TJ Sokol Chote\u010d\/SK T\u0159ebotov (4.10.2026 10:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Zvole","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - 3. liga mlad\u0161\u00edch p\u0159\u00edpravek - skupina E","match_lng":14.3297,"match_lat":49.9392,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"202621AH1E0504","match_hteam":"TJ Sokol \u010cisovice, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ Sokol \u010cisovice B : TJ Sokol Chote\u010d\/SK T\u0159ebotov (4.10.2026 10:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Zvole","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - 3. liga mlad\u0161\u00edch p\u0159\u00edpravek - skupina E","match_lng":14.32065,"match_lat":49.85669,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"202621AH1E0501","match_hteam":"Sokol Zvole, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol Zvole B : TJ Sokol Chote\u010d\/SK T\u0159ebotov (4.10.2026 10:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Zvole","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - 3. liga mlad\u0161\u00edch p\u0159\u00edpravek - skupina E","match_lng":14.41506,"match_lat":49.93604,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"202621AH1E0609","match_hteam":"SK KAZ\u00cdN - Doln\u00ed Mokropsy, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Kaz\u00edn B : TJ Sokol Chote\u010d\/SK T\u0159ebotov (10.10.2026 10:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Kaz\u00edn","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - 3. liga mlad\u0161\u00edch p\u0159\u00edpravek - skupina E","match_lng":14.32985,"match_lat":49.93923,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"202621AH1E0607","match_hteam":"TJ Sokol \u010cisovice, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ Sokol \u010cisovice B : TJ Sokol Chote\u010d\/SK T\u0159ebotov (10.10.2026 10:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Kaz\u00edn","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - 3. liga mlad\u0161\u00edch p\u0159\u00edpravek - skupina E","match_lng":14.3208,"match_lat":49.85672,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"202621AH1E0604","match_hteam":"T\u011blocvi\u010dn\u00e1 jednota Sokol Dob\u0159ichovice","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ Sokol Dob\u0159ichovice : TJ Sokol Chote\u010d\/SK T\u0159ebotov (10.10.2026 10:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Kaz\u00edn","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - 3. liga mlad\u0161\u00edch p\u0159\u00edpravek - skupina E","match_lng":14.27195,"match_lat":49.93069,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"202621AH1E0702","match_hteam":"SK KAZ\u00cdN - Doln\u00ed Mokropsy, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Kaz\u00edn B : TJ Sokol Chote\u010d\/SK T\u0159ebotov (17.10.2026 10:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: \u0158evnice","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - 3. liga mlad\u0161\u00edch p\u0159\u00edpravek - skupina E","match_lng":14.33,"match_lat":49.93926,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"202621AH1E0703","match_hteam":"FK Slavoj \u0158evnice, z.s.","match_detail":"Z\u00e1pas: FK Slavoj \u0158evnice\/TJ Karl\u0161tejn MP : TJ Sokol Chote\u010d\/SK T\u0159ebotov (17.10.2026 10:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: \u0158evnice","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - 3. liga mlad\u0161\u00edch p\u0159\u00edpravek - skupina E","match_lng":14.22944,"match_lat":49.91743,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"202621AH1E0804","match_hteam":"T\u011blov\u00fdchovn\u00e1 jednota Sokol Chote\u010d, z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ Sokol Chote\u010d\/SK T\u0159ebotov : FK Slavoj \u0158evnice\/TJ Karl\u0161tejn MP (24.10.2026 10:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Chote\u010d","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - 3. liga mlad\u0161\u00edch p\u0159\u00edpravek - skupina E","match_lng":14.28796,"match_lat":49.985510000000005,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"202621AH1E0806","match_hteam":"T\u011blov\u00fdchovn\u00e1 jednota Sokol Chote\u010d, z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ Sokol Chote\u010d\/SK T\u0159ebotov : TJ Sokol \u010cisovice B (24.10.2026 10:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Chote\u010d","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - 3. liga mlad\u0161\u00edch p\u0159\u00edpravek - skupina E","match_lng":14.28811,"match_lat":49.98554,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"202621AH1E0801","match_hteam":"T\u011blov\u00fdchovn\u00e1 jednota Sokol Chote\u010d, z. s.","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ Sokol Chote\u010d\/SK T\u0159ebotov : V\u0161enorsk\u00fd SK (24.10.2026 10:00)","match_field":"H\u0159i\u0161t\u011b: Chote\u010d","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Fotbal - 3. liga mlad\u0161\u00edch p\u0159\u00edpravek - skupina E","match_lng":14.28826,"match_lat":49.98557,"markfn":"poi_fotbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""}]
[{"center_lat":49.98539,"center_lng":14.28736}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Sokol Choteč

Choteč 106, 25226
fotbalchotec@seznam.cz
739000953

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Sokol Choteč hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

fotbalchotec@seznam.cz

Sport Choteč!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Sokol Choteč. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Sokol Choteč je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Praha - západ okresní přebor.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Praha a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.





Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 69381 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -



Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2026