Administrace Sportovní akce

TJ Ludslavice

Nejbližší domácí zápasy
TJ Ludslavice

Omlouváme se, pro "TJ Ludslavice" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..Pro TJ Ludslavice nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5332713-tj-ludslavice","club_name":"TJ Ludslavice","club_place":"","club_addr":"Ludslavice 155, 768 52 Ludslavice","club_lng":17.53865,"club_lat":49.29503,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.29503,"center_lng":17.53865}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Ludslavice

Ludslavice 155, 768 52 Ludslavice
papoza@centrum.cz
724540165

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Ludslavice hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

papoza@centrum.cz

Sport Ludslavice!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Ludslavice. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Ludslavice byl založen v roce 1956 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Kroměříž III. třída.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Kroměříž a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 21101 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2022