Administrace Sportovní akce

TJ Sokol Tučapy

Pro TJ Sokol Tučapy nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5331916-sokol-tucapy","club_name":"TJ Sokol Tu\u010dapy","club_place":"","club_addr":"Tu\u010dapy 94, Hole\u0161ov 76901","club_lng":17.57712,"club_lat":49.35834,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.35834,"center_lng":17.57712}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Sokol Tučapy

Tučapy 94, Holešov 76901
zdenek.chytil@email.cz
723543674

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Sokol Tučapy hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

zdenek.chytil@email.cz

Sport Holešov!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Sokol Tučapy. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Sokol Tučapy je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Kroměříž okresní přebor - muži.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Kroměříž a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 33855 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2023