Administrace Sportovní akce

SK Kyselovice

Pro SK Kyselovice nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5332709-sk-kyselovice","club_name":"SK Kyselovice","club_place":"","club_addr":"Kyselovice 35, 768 11 Chropyn\u011b","club_lng":17.39788,"club_lat":49.37714,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.37714,"center_lng":17.39788}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

SK Kyselovice

Kyselovice 35, 768 11 Chropyně
skkyselovice@seznam.cz

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub SK Kyselovice hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

skkyselovice@seznam.cz

Sport Kyselovice!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub SK Kyselovice. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

SK Kyselovice byl založen v roce 1993 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Kroměříž III. třída.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Kroměříž a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 39055 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024