Administrace Sportovní akce

TJ Loukov

Pro TJ Loukov nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5332718-tj-loukov","club_name":"TJ Loukov","club_place":"","club_addr":"Loukov 199, 76875 Loukov","club_lng":17.72493,"club_lat":49.41736,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.41736,"center_lng":17.72493}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Loukov

Loukov 199, 76875 Loukov
dvorak.loukov@seznam.cz
774455897

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Loukov hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

dvorak.loukov@seznam.cz

Sport Loukov!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Loukov. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Loukov byl založen v roce 1959 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Kroměříž III. třída.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Kroměříž a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 33855 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2023