Administrace Sportovní akce

FK Admira Hulín

Pro FK Admira Hulín nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5331901-fk-admira-hulin","club_name":"FK Admira Hul\u00edn","club_place":"","club_addr":"Komensk\u00e9ho 235, Hul\u00edn 76824","club_lng":17.46471,"club_lat":49.32238,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.32238,"center_lng":17.46471}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

FK Admira Hulín

Komenského 235, Hulín 76824
fk.admira@email.cz
732831990

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub FK Admira Hulín hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

fk.admira@email.cz

Sport Hulín!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub FK Admira Hulín. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

FK Admira Hulín byl založen v roce 1993 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Zlínský kraj - 1. B třída.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Kroměříž a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 38790 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024