Administrace

Kalendář sportu

Sportovní informace a sportovní akce!
Sport v Ústí nad Labem

30.5.2024 - 6.6.2024

Univerzitní město s průmyslovou tradicí a sportovním životem! Sportoviště a sportovní akce v Ústí nad Labem 2024 vyhledáte na každém rohu. Vyrazte s rodinou nebo kamarády za sportem živě!

číst více o sportu v Ústí nad Labem »

Fotbal v Ústí hraje první housle. Mezi nejznámější sportovní kluby v Ústí nad Labem tak patří ARMA nebo-li FK Ústí nad Labem, který své domácí zápasy sehrává na místním Městském stadionu.

Nejvyšší sportovní soutěže v Ústí nad Labem hrají ústečtí basketbalisté BK Ústí nad Labem a volejbalisté SK Volejbal Ústí nad Labem. Ligové sportovní akce v Ústí nad Labem hraje také Elba DDM Ústí nad Labem v hokejbale nebo TJ Ústí nad Labem v házené.

Hokej v Ústí nad Labem hraje klub HC Slovan Ústí nad Labem. Navštívit můžete i zápasy amerického fotbalu klubu Ústí nad Labem SC Blades nebo zápasy ve florbale klubu Florbal Ústí.

Ústí nad Labem je městem boxu! Od roku 1968 se zde pravidelně koná jeden z nejvýznamnějších světových turnajů Grand Prix města Ústí nad Labem. Na tomto turnaji v minulosti startovala řada olympijských vítězů a mistrů světa.

Mezi významné sportovní akce v Ústí nad Labem dále patří Ústecký ½ maraton, Cyklozávod kolem jezera Milada nebo Cena města Ústí nad Labem v parkurovém skákání.

Kalendář sportu SportMap.cz přináší možnosti jak aktivně trávit volný čas v Ústí nad Labem. Nenašli jste co jste hledali? Kousek po řece Labi máme další sportovní město Děčín. Udělejte si výlet a vyrazte za sportem ve vašem okolí.

« číst méně
[{"match_id":"ban-261","match_hteam":"XI. letn\u00ed olympi\u00e1da d\u011bt\u00ed a ml\u00e1de\u017ee 2024 (\u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice)","match_detail":"XI. letn\u00ed olympi\u00e1da d\u011bt\u00ed a ml\u00e1de\u017ee 2024 (\u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice) ( 10.5.2024 - 27.6.2024 )","match_field":"","match_note":"Pozn\u00e1mka: Program: https:\/\/www.sportmap.cz\/club\/olympic\/lodm","match_note_link":"https:\/\/www.sportmap.cz\/club\/olympic\/lodm","match_note_linkname":" Zjistit v\u00edce","match_comp":"","match_lng":14.458716,"match_lat":48.985226,"markfn":"poi_cool.png"},{"match_id":"specMatchUdlT39754","match_hteam":"Sokol - XVII. v\u0161esokolsk\u00fd slet 2024 - Program sletov\u00e9ho t\u00fddne","match_detail":"XVII. v\u0161esokolsk\u00fd slet 2024 - Program sletov\u00e9ho t\u00fddne (29.6.2024 - 5.7.2024)

[{"center_lat":"50.660487","center_lng":"14.040692","distance_lat":50.705706,"distance_lng":"14.040692"}]
Přidej ZDARMA sportovní akce

Svět sportovních informací

Vyhledejte sportovní informace z Vašeho města a vyrazte na SPORT živě!

Sportovní klubyNa sportmap.cz denně vkládáme sportovní akce a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby.
V databázi máme 38933 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání.

FANDÍME SPORTU

Kalendář sportovních akcí a seznam sportovních klubů.

+ 136 329
zápasů
+ 38 933
týmů
+ 3 699
soutěží


NEJSME V TOM SAMI

Našim společným cílem je šířit informace o sportu ve Vašem okolí.

Česká
unie sportu
Národní
sportovní agentura

Český
volejbalový svaz
Fotbalová
asociace ČR
Českomoravský
svaz hokejbalu
Český svaz
házené
Česká
golfová federace
Český svaz
ledního hokeje

Český
florbal
Česká asociace
amerického fotbalu
Czech
softball
Český
atletický svaz
Česká
baseballová asociace
Česká
Basketbalová Federace

Český
svaz cyklistiky
Autoklub
České republiky
Český
běh
Jockey Club
České republiky
Česká
lakrosová unie
Česká
jezdecká federace

Český svaz
orientačních sportů
Česká
triatlonová asociace
Hasičský
sport
Sdružení hasičů
Čech, Moravy a Slezska
Český svaz
tanečního sportu
Aeroklub
České republiky

Česká
rugbyová unie
Český
Biatlon
Česká
bowlingová asociace
Český
tenisový svaz
Český svaz
plaveckých sportů
České asociace
parkouru

Klub
českých turistů
Kanoe
Český
stolní tenis

SPORT na sportmap.cz

Žijeme sportem! Sportovní informace jsou pro nás denním chlebem, naší zálibou i pracovní náplní.

Zaměřujeme se na vás sportovní fanoušky, kteří s kamarády, rodinou nebo sami rádi podpoříte domácí sportovní klub nákupem lístku, piva a párku v rohlíku. Bonusem pak může být pocit radosti z výkonu či vítězství vašich týmů.

Sportovní asociace, sportovní kluby či pořadatelé sportovních akcí zde mají nový nástroj pro komunikaci se širokou sportovní veřejností. Výhodou je možnost sdílet sportovní informace z pohledu místní, regionální nebo národní úrovně.

Máte chuť jít ven s přáteli nebo pozvat kluka na rande, ale nevíte, kam vyrazit za sportem nebo kulturou? Díky sportovnímu kalendáři sportmap.cz snadno a rychle zjistíte, kde se zrovna hraje fotbal v Praze nebo s kým dnes hraje hokej váš oblíbený tým. A je úplně jedno jestli hledáte sport v Praze, sportovní akce v Brně nebo rozpis zápasů v Nové Vsi.

CÍLE sportmap.cz

Klíčovou roli pro nás hrají sportovní fanoušci a rekreační sport, který má pro amatérské sportovce stále hodnotu sám o sobě. Kalendář sportu sportmap.cz eviduje sportovní akce od nejnižších soutěží, a tím se snaží přispět k:

  • podpoře a rozvoji sportu a sportovních klubů
  • zvýšení místního povědomí o sportu a sportovních akcích
  • růstu fanoušků místních sportovních klubů

VÍCE O APLIKACI sportmap.cz

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024