Administrace Sportovní akce

TJ Viktoria Radim

Pro TJ Viktoria Radim nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5330085-tj-viktoria-radim","club_name":"TJ Viktoria Radim","club_place":"","club_addr":"Radim 40, Radim, 28103","club_lng":15.00788,"club_lat":50.07237,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.07237,"center_lng":15.00788}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Viktoria Radim

Radim 40, Radim, 28103
h.dusan@seznam.cz
725401176

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Viktoria Radim hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů, dorostu a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

h.dusan@seznam.cz

Sport Radim!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Viktoria Radim. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Viktoria Radim byl založen v roce 1921 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Středočeský kraj - I.A třída žáků.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Kolín a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 33855 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2023