Administrace Sportovní akce

FC Tuchoraz

Nejbližší domácí zápasy
FC Tuchoraz

Omlouváme se, pro "FC Tuchoraz" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..Pro FC Tuchoraz nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5330034-fc-tuchoraz","club_name":"FC Tuchoraz","club_place":"","club_addr":"Tuchoraz, Tuchoraz, 28201","club_lng":14.8506,"club_lat":50.04685,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.04685,"center_lng":14.8506}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

FC Tuchoraz

Tuchoraz, Tuchoraz, 28201
fctuchoraz@seznam.cz
602365769

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub FC Tuchoraz hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů a dorostu. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

fctuchoraz@seznam.cz

Sport Tuchoraz!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub FC Tuchoraz. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

FC Tuchoraz byl založen v roce 1921 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Kolín okresní přebor.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Kolín a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 15490 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2021