Administrace Sportovní akce

TJ Veselí nad Moravou

Pro TJ Veselí nad Moravou nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5331857-tj-veseli-nad-moravou","club_name":"TJ Vesel\u00ed nad Moravou","club_place":"","club_addr":"Zarazice, 69801 Vesel\u00ed n.Moravou","club_lng":17.36142,"club_lat":48.94197,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":48.94197,"center_lng":17.36142}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ KEN Veselí nad Moravou

Zarazice, 69801 Veselí n.Moravou
polasek.kvetos@seznam.cz
721225680

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ KEN Veselí nad Moravou hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

polasek.kvetos@seznam.cz

Sport Veselí nad Moravou!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Veselí nad Moravou. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ KEN Veselí nad Moravou je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Hodonín III. muži.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Hodonín a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 39043 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024