Administrace Sportovní akce

SK Vacenovice

Nejbližší domácí zápasy
SK Vacenovice

Omlouváme se, pro "SK Vacenovice" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..Pro SK Vacenovice nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5332689-sk-vacenovice","club_name":"SK Vacenovice","club_place":"","club_addr":"U H\u0159i\u0161t\u011b 705, 696 06 Vacenovice","club_lng":17.17474,"club_lat":48.93881,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":48.93881,"center_lng":17.17474}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

SK Vacenovice

U Hřiště 705, 696 06 Vacenovice
skmogul@centrum.cz

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub SK Vacenovice hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

skmogul@centrum.cz

Sport Vacenovice!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub SK Vacenovice. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

SK Vacenovice je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Jihomoravský kraj - I.B třída dospělých.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Hodonín a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 21101 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2022