Administrace Sportovní akce

SK Kostelec

Pro SK Kostelec nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5329720-sk-kostelec","club_name":"SK Kostelec","club_place":"","club_addr":"Kostelec 231, Kostelec, 69651","club_lng":17.15585,"club_lat":49.02436,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.02436,"center_lng":17.15585}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Sportovní klub Kostelec

Kostelec 231, Kostelec, 69651
junasek@seznam.cz
737149482

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub SK Kostelec hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

junasek@seznam.cz

Sport Kostelec!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub SK Kostelec. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Sportovní klub Kostelec byl založen v roce 1962 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Hodonín III. muži.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Hodonín a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 41557 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024