Administrace Sportovní akce

TJ Slavoj Moravany

Pro TJ Slavoj Moravany nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5331875-tj-slavoj-moravany","club_name":"TJ Slavoj Moravany","club_place":"","club_addr":"Slavoj Moravany, Moravany u Kyjova, 69650","club_lng":17.16647,"club_lat":49.04151,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.04151,"center_lng":17.16647}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Slavoj Moravany

Slavoj Moravany, Moravany u Kyjova, 69650
slavojmoravany@gmail.com
775235176

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Slavoj Moravany hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

slavojmoravany@gmail.com

Sport Moravany!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Slavoj Moravany. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Slavoj Moravany byl založen v roce 1952 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Hodonín III. muži.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Hodonín a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 33855 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2023