Administrace Sportovní akce

FC NESYT Hodonín

Pro FC NESYT Hodonín nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5332644-fc-nesyt-hodonin","club_name":"FC NESYT Hodon\u00edn","club_place":"","club_addr":"Nesyt 4198, Hodon\u00edn 69501","club_lng":17.10995,"club_lat":48.83788,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":48.83788,"center_lng":17.10995}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

FC NESYT Hodonín

Nesyt 4198, Hodonín 69501
nesyt.hodonin@gmail.com
607557693

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub FC NESYT Hodonín hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

nesyt.hodonin@gmail.com

Sport Hodonín!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub FC NESYT Hodonín. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

FC NESYT Hodonín byl založen v roce 2015 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Hodonín III. muži.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Hodonín a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 39043 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024