Administrace Sportovní akce

FK Nová Lhota

Pro FK Nová Lhota nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5331868-fk-nova-lhota","club_name":"FK Nov\u00e1 Lhota","club_place":"","club_addr":"Nov\u00e1 Lhota 335, 69674 Velk\u00e1 nad Veli\u010dkou","club_lng":17.59217,"club_lat":48.86611,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":48.86611,"center_lng":17.59217}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Fotbalový klub Nová Lhota

Nová Lhota 335, 69674 Velká nad Veličkou
petfusek@gmail.com
777713463

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub FK Nová Lhota hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

petfusek@gmail.com

Sport Nová Lhota!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub FK Nová Lhota. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Fotbalový klub Nová Lhota je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Hodonín III. muži.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Hodonín a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 41557 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024