Administrace Sportovní akce

TJ Suchohrdly

Nejbližší domácí zápasy
TJ Suchohrdly

Omlouváme se, pro "TJ Suchohrdly" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..Pro TJ Suchohrdly nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5332019-tj-suchohrdly","club_name":"TJ Suchohrdly","club_place":"","club_addr":"Suchohrdly","club_lng":16.09531,"club_lat":48.86273,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":48.86273,"center_lng":16.09531}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Suchohrdly

Suchohrdly
co.cerny@seznam.cz
603509509

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Suchohrdly hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

co.cerny@seznam.cz

Sport Suchohrdly!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Suchohrdly. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Suchohrdly byl založen v roce 1974 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Znojmo okresní přebor muži.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Znojmo a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 21101 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2022