Administrace Sportovní akce

FC Bohutice

Pro FC Bohutice nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5332555-football-club-bohutice","club_name":"FC Bohutice","club_place":"","club_addr":"Bohutice 8, Olbramovice u Moravsk\u00e9ho Krumlova, 67176","club_lng":16.36321,"club_lat":48.99004,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":48.99004,"center_lng":16.36321}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Football Club Bohutice

Bohutice 8, Olbramovice u Moravského Krumlova, 67176
fcbohutice@centrum.cz
602523214

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub Football Club Bohutice hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

fcbohutice@centrum.cz

Sport Bohutice!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub FC Bohutice. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Football Club Bohutice byl založen v roce 1946 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Znojmo IV. třída muži.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Znojmo a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 41557 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024