Administrace Sportovní akce

FK Aditeg Vrbovec-Dyjákovičky

Pro FK Aditeg Vrbovec-Dyjákovičky nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5332940-fk-vrbovec-dyjakovicky","club_name":"FK Aditeg Vrbovec-Dyj\u00e1kovi\u010dky","club_place":"","club_addr":"H\u0159i\u0161t\u011b Vrbovec a Dyj\u00e1kovi\u010dky, Znojmo","club_lng":16.09691,"club_lat":48.80164,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":48.80164,"center_lng":16.09691}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

FK Aditeg Vrbovec-Dyjákovičky

Hřiště Vrbovec a Dyjákovičky, Znojmo
mara.krnac@gmail.com
777331243

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub FK Aditeg Vrbovec-Dyjákovičky hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

mara.krnac@gmail.com

Sport Vrbovec!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub FK Aditeg Vrbovec-Dyjákovičky. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

FK Aditeg Vrbovec-Dyjákovičky byl založen v roce 1995 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Znojmo III. třída muži.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Znojmo a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 33855 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2023