Administrace Sportovní akce

TJ Staré Město

Nejbližší domácí zápasy
TJ Staré Město

Omlouváme se, pro "TJ Staré Město" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..Pro TJ Staré Město nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5333249-tj-stare-mesto","club_name":"TJ Star\u00e9 M\u011bsto","club_place":"","club_addr":"Star\u00e9 M\u011bsto, Svitavy","club_lng":16.67852,"club_lat":49.79546,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.79546,"center_lng":16.67852}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Tělovýchovná jednota Staré Město, z.s.

Staré Město, Svitavy
kozakinfo@seznam.cz
604441286

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Staré Město hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

kozakinfo@seznam.cz

Sport Staré Město!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Staré Město. Připravili jsme aktualizovaný rozpis fotbalových zápasů i dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Staré Město vznikla v roce 1947 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Svitavy III. třída.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Svitavy a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 31219 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2023