Administrace Sportovní akce

TJ Metra Linhartice

Pro TJ Metra Linhartice nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5331539-tj-metra-linhartice","club_name":"TJ Metra Linhartice","club_place":"","club_addr":"Linhartice, Moravsk\u00e1 T\u0159ebov\u00e1, 57101","club_lng":16.69596,"club_lat":49.75892,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.75892,"center_lng":16.69596}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Metra Linhartice

Linhartice, Moravská Třebová, 57101
fotbal@metralinhartice.cz
603205156

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Metra Linhartice hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

fotbal@metralinhartice.cz

Sport Linhartice!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Metra Linhartice. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Metra Linhartice byl založen v roce 1959 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Svitavy okresní přebor mužů.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Svitavy a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 39055 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024