Administrace Sportovní akce

TJ Sokol Vendolí

Pro TJ Sokol Vendolí nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5332821-tj-sokol-vendoli","club_name":"TJ Sokol Vendol\u00ed","club_place":"","club_addr":"Vendol\u00ed 91, 56914 Vendol\u00ed","club_lng":16.4258,"club_lat":49.7409,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.7409,"center_lng":16.4258}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Sokol Vendolí

Vendolí 91, 56914 Vendolí
tomek1108@seznam.cz
732523848

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Sokol Vendolí hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

tomek1108@seznam.cz

Sport Vendolí!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Sokol Vendolí. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Sokol Vendolí byl založen v roce 1947 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Svitavy III. třída.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Svitavy a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 39055 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024