Administrace Sportovní akce

SK Sloupnice

Pro SK Sloupnice nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5331532-sk-sloupnice","club_name":"SK Sloupnice","club_place":"","club_addr":"Horn\u00ed Sloupnice, 56553 Sloupnice","club_lng":16.31699,"club_lat":49.92403,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.92403,"center_lng":16.31699}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Sportovní klub Sloupnice

Horní Sloupnice, 56553 Sloupnice
radovan.jiskra@tiscali.cz
602773465

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub SK Sloupnice hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

radovan.jiskra@tiscali.cz

Sport Sloupnice!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub SK Sloupnice. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Sportovní klub Sloupnice je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Pardubický kraj - 1. třída muži.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Svitavy a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 41557 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024