Administrace Sportovní akce

Sokol Sýkořice

Nejbližší domácí zápasy
Sokol Sýkořice

Omlouváme se, pro "Sokol Sýkořice" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..Pro Sokol Sýkořice nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5330449-tj-sokol-sykorice","club_name":"Sokol S\u00fdko\u0159ice","club_place":"","club_addr":"S\u00fdko\u0159ice, Zbe\u010dno, 27024","club_lng":13.93031,"club_lat":50.0316,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.0316,"center_lng":13.93031}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Sokol Sýkořice

Sýkořice, Zbečno, 27024
fotbalsykorice@seznam.cz
605145840

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub Sokol Sýkořice hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

fotbalsykorice@seznam.cz

Sport Sýkořice!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub Sokol Sýkořice. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Sokol Sýkořice byl založen v roce 1932 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Rakovník III. třída.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Rakovník a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 20531 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2022