Administrace Sportovní akce

TJ Český lev Kolešovice

Pro TJ Český lev Kolešovice nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5330440-tj-cesky-lev-kolesovice","club_name":"TJ \u010cesk\u00fd lev Kole\u0161ovice","club_place":"","club_addr":"Kole\u0161ovice, 27002","club_lng":13.60726,"club_lat":50.1405,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.1405,"center_lng":13.60726}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Český lev Kolešovice

Kolešovice, 27002
michalsticha@gmail.com
775160419

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Český lev Kolešovice hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

michalsticha@gmail.com

Sport Kolešovice!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Český lev Kolešovice. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Český lev Kolešovice byl založen v roce 1926 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Rakovník III. třída.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Rakovník a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 41557 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024