Administrace Sportovní akce

SK Pavlíkov

Nejbližší domácí zápasy
SK Pavlíkov

Omlouváme se, pro "SK Pavlíkov" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..Pro SK Pavlíkov nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5330425-sk-pavlikov","club_name":"SK Pavl\u00edkov","club_place":"","club_addr":"Pavl\u00edkov, 27021","club_lng":13.74714,"club_lat":50.05629,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.05629,"center_lng":13.74714}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Sportovní klub Pavlíkov

Pavlíkov, 27021
skpavlikov.zeny@seznam.cz
732145282

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub SK Pavlíkov hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů, žen, dorostu a přípravek. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

skpavlikov.zeny@seznam.cz

Sport Pavlíkov!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub SK Pavlíkov. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Sportovní klub Pavlíkov je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - FAČR Ženy Divize A ženy Čechy.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Rakovník a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 20531 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2022