Administrace Sportovní akce

FC Jesenice

Pro FC Jesenice nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5330420-fc-jesenice","club_name":"FC Jesenice","club_place":"","club_addr":"Zahradn\u00ed 38, Jesenice, 27033","club_lng":13.4749,"club_lat":50.09363,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.09363,"center_lng":13.4749}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

FC Jesenice

Zahradní 38, Jesenice, 27033
mcerny@dalunet.cz
725038212

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub FC Jesenice hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

mcerny@dalunet.cz

Sport Jesenice!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub FC Jesenice. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

FC Jesenice byl založen v roce 1920 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Rakovník okresní přebor.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Rakovník a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 39055 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024