Administrace Sportovní akce

SK Lišany

Nejbližší domácí zápasy
SK Lišany

Omlouváme se, pro "SK Lišany" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..Pro SK Lišany nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5330424-sk-lisany","club_name":"SK Li\u0161any","club_place":"","club_addr":"Li\u0161any, 27052","club_lng":13.75026,"club_lat":50.14593,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.14593,"center_lng":13.75026}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Sportovní klub Lišany

Lišany, 27052
vitner@kr-s.cz
606115726

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub SK Lišany hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

vitner@kr-s.cz

Sport Lišany!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub SK Lišany. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Sportovní klub Lišany byl založen v roce 1931 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Rakovník okresní přebor.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Rakovník a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 23139 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2023