Administrace Sportovní akce

TJ Sokol Hrusice

Pro TJ Sokol Hrusice nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5330303-tj-sokol-hrusice","club_name":"TJ Sokol Hrusice","club_place":"","club_addr":"Hrusice 140, Senohraby, 25166","club_lng":14.73666,"club_lat":49.91118,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.91118,"center_lng":14.73666}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Sokol Hrusice

Hrusice 140, Senohraby, 25166
honza7506@seznam.cz
774740203

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Sokol Hrusice hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

honza7506@seznam.cz

Sport Hrusice!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Sokol Hrusice. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Sokol Hrusice byl založen v roce 1937 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Středočeský kraj - I.A třída žáků.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Praha a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 33855 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2023