Administrace Sportovní akce

FK Brandýs nad Labem

Pro FK Brandýs nad Labem nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5330321-fk-brandys-nad-labem","club_name":"FK Brand\u00fds nad Labem","club_place":"","club_addr":"Stadion Spo\u0159ilov, Brand\u00fds nad Labem-Star\u00e1 Boleslav, 25001","club_lng":14.65387,"club_lat":50.19069,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.19069,"center_lng":14.65387}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Fotbalový klub Brandýs nad Labem

Stadion Spořilov, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, 25001
fkbrandys@email.cz
777304051

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub FK Brandýs nad Labem hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

fkbrandys@email.cz

Fotbal Brandýs nad Labem-Stará Boleslav!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub FK Brandýs nad Labem. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Fotbalový klub Brandýs nad Labem byl založen v roce 1901 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Řídící komise pro Čechy Fortuna Divize.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Praha a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 39055 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024