Administrace Sportovní akce

SK Kamenice

Nejbližší domácí zápasy
SK Kamenice

Omlouváme se, pro "SK Kamenice" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..Pro SK Kamenice nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5330279-sk-kamenice","club_name":"SK Kamenice","club_place":"","club_addr":"Ringhoferovo n\u00e1m\u011bst\u00ed 434, Kamenice, 25168","club_lng":14.5814,"club_lat":49.89882,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.89882,"center_lng":14.5814}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Sportovní klub Kamenice

Ringhoferovo náměstí 434, Kamenice, 25168
tegmandesign@seznam.cz
725535097

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub SK Kamenice hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

tegmandesign@seznam.cz

Sport Kamenice!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub SK Kamenice. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Sportovní klub Kamenice byl založen v roce 1932 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Praha - východ okresní přebor.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Praha a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 23139 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2023