Administrace Sportovní akce

FK Jirny

Nejbližší domácí zápasy
FK Jirny

Omlouváme se, pro "FK Jirny" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..Pro FK Jirny nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5329795-fk-jirny","club_name":"FK Jirny","club_place":"","club_addr":"Pra\u017esk\u00e1 3, Jirny, 25090","club_lng":14.69419,"club_lat":50.11843,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.11843,"center_lng":14.69419}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

FK Jirny

Pražská 3, Jirny, 25090
fkjirny@seznam.cz
775975757

Kdo nekope s námi, kope proti nám..

Fotbalový klub FK Jirny hraje fotbalové soutěže v kategorii žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

fkjirny@seznam.cz

Sport Jirny!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub FK Jirny. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

FK Jirny byl založen v roce 2019 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Praha - východ okresní přebor.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Praha a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 20531 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2022