Administrace Sportovní akce

TJ Sokol Dolní Lutyně

Pro TJ Sokol Dolní Lutyně nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5332167-tj-sokol-dolni-lutyne","club_name":"TJ Sokol Doln\u00ed Lutyn\u011b","club_place":"","club_addr":"Kopern\u00edkova 1179, Doln\u00ed Lutyn\u011b, 73553","club_lng":18.42209,"club_lat":49.8958,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.8958,"center_lng":18.42209}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Sokol Dolní Lutyně

Koperníkova 1179, Dolní Lutyně, 73553
sokoldolnilutyne@seznam.cz
731363939

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Sokol Dolní Lutyně hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů, dorostu a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

sokoldolnilutyne@seznam.cz

Sport Dolní Lutyně!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Sokol Dolní Lutyně. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Sokol Dolní Lutyně byl založen v roce 1932 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Moravskoslezský kraj - I.A třída mužů.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Karviná a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 39055 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024