Administrace Sportovní akce

SK Slavoj Petřvald

Pro SK Slavoj Petřvald nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5332165-sk-slavoj-petrvald","club_name":"SK Slavoj Pet\u0159vald","club_place":"","club_addr":"Rychvaldsk\u00e1 295, Pet\u0159vald, 73541","club_lng":18.3798,"club_lat":49.82367,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.82367,"center_lng":18.3798}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Sportovní klub Slavoj Petřvald

Rychvaldská 295, Petřvald, 73541
sk.slavoj@seznam.cz
605072227

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub SK Slavoj Petřvald hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

sk.slavoj@seznam.cz

Sport Petřvald!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub SK Slavoj Petřvald. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Sportovní klub Slavoj Petřvald byl založen v roce 1928 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Karviná okresní přebor muži.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Karviná a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 41557 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024