Administrace Sportovní akce

TJ Lokomotiva Petrovice

Pro TJ Lokomotiva Petrovice nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5332181-tj-lokomotiva-petrovice","club_name":"TJ Lokomotiva Petrovice","club_place":"","club_addr":"Z\u00e1vada 253, Petrovice 735 52","club_lng":18.49561,"club_lat":49.89952,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.89952,"center_lng":18.49561}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Lokomotiva Petrovice

Závada 253, Petrovice 735 52
lokomotivapetrovice@seznam.cz
773779528

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Lokomotiva Petrovice hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů, dorostu a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

lokomotivapetrovice@seznam.cz

Sport Petrovice u Karviné!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Lokomotiva Petrovice. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Lokomotiva Petrovice byl založen v roce 1946 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Moravskoslezský kraj - Krajský přebor mužů.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Karviná a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 39055 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024