Administrace Sportovní akce

TJ Slavoj Stod

Pro TJ Slavoj Stod nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5330848-tj-slavoj-stod","club_name":"TJ Slavoj Stod","club_place":"","club_addr":"Hradeck\u00e1 538, Stod, 33301","club_lng":13.16042,"club_lat":49.63723,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.63723,"center_lng":13.16042}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Slavoj Stod

Hradecká 538, Stod, 33301
petr.chlibec@seznam.cz
721229797

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Slavoj Stod hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

petr.chlibec@seznam.cz

Sport Stod!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Slavoj Stod. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Slavoj Stod byl založen v roce 1935 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Plzeň - jih okresní přebor mužů.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Plzeň a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 39055 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024