Administrace Sportovní akce

TJ Chlum

Pro TJ Chlum nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5330837-tj-chlum","club_name":"TJ Chlum","club_place":"","club_addr":"Chlum, 332 04 Nezv\u011bstice","club_lng":13.47427,"club_lat":49.60736,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.60736,"center_lng":13.47427}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Chlum

Chlum, 332 04 Nezvěstice
TJChlum@seznam.cz
728550538

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Chlum hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

TJChlum@seznam.cz

Sport Chlum!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Chlum. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Chlum byl založen v roce 1927 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Plzeň - jih III.třída mužů.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Plzeň a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 33855 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2023