Administrace Sportovní akce

TJ Raduň

Nejbližší domácí zápasy
TJ Raduň

Omlouváme se, pro "TJ Raduň" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..Pro TJ Raduň nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5332307-tj-radun","club_name":"TJ Radu\u0148","club_place":"","club_addr":"9.kv\u011btna 38, Radu\u0148, 74761","club_lng":17.9429,"club_lat":49.89116,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.89116,"center_lng":17.9429}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Raduň

9.května 38, Raduň, 74761
radunfotbal@seznam.cz
777743223

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Raduň hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů, dorostu a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

radunfotbal@seznam.cz

Sport Raduň!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Raduň. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Raduň byl založen v roce 1972 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Moravskoslezský kraj - Krajská soutěž dorost.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Opava a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 23139 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2023