Administrace Sportovní akce

TJ Jawa Pecerady

Pro TJ Jawa Pecerady nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5329894-tj-pecerady","club_name":"TJ Jawa Pecerady","club_place":"","club_addr":"Pecerady, T\u00fdnec nad S\u00e1zavou, 25741","club_lng":14.60787,"club_lat":49.83774,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.83774,"center_lng":14.60787}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Jawa Pecerady

Pecerady, Týnec nad Sázavou, 25741
jakub.simacek@centrum.cz
775338699

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Jawa Pecerady hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

jakub.simacek@centrum.cz

Sport Týnec nad Sázavou!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Jawa Pecerady. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Jawa Pecerady byl založen v roce 1938 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Benešov IV. třída.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Benešov a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 41557 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024