Administrace Sportovní akce

SK Chocerady

Nejbližší domácí zápasy
SK Chocerady

Omlouváme se, pro "SK Chocerady" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..Pro SK Chocerady nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5329879-sk-chocerady","club_name":"SK Chocerady","club_place":"","club_addr":"Chocerady 288, Chocerady, 25724","club_lng":14.79702,"club_lat":49.87108,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.87108,"center_lng":14.79702}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Sportovní klub Chocerady

Chocerady 288, Chocerady, 25724
skchocerady@post.cz
602415786

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub SK Chocerady hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

skchocerady@post.cz

Sport Chocerady!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub SK Chocerady. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Sportovní klub Chocerady byl založen v roce 1905 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Benešov III. třída.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Benešov a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 20531 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2022