Administrace Sportovní akce

FK Budenín

Pro FK Budenín nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5329872-fk-budenin","club_name":"FK Buden\u00edn","club_place":"","club_addr":"Buden\u00edn 41, Votice, 25901","club_lng":14.681,"club_lat":49.64861,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.64861,"center_lng":14.681}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

FK Budenín

Budenín 41, Votice, 25901
aknevrecnaj@gmail.com

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub FK Budenín hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

aknevrecnaj@gmail.com

Sport Votice!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub FK Budenín. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

FK Budenín byl založen v roce 1934 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Benešov IV. třída.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Benešov a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 41557 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024