Administrace Sportovní akce

FK Bílkovice

Pro FK Bílkovice nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5329871-fk-bilkovice","club_name":"FK B\u00edlkovice","club_place":"","club_addr":"B\u00edlkovice 57, B\u00edlkovice, 25726","club_lng":14.86452,"club_lat":49.75996,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.75996,"center_lng":14.86452}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

FK Bílkovice

Bílkovice 57, Bílkovice, 25726
fkbilkovice@fkbilkovice.cz
723124074

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub FK Bílkovice hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

fkbilkovice@fkbilkovice.cz

Sport Bílkovice!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub FK Bílkovice. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

FK Bílkovice byl založen v roce 1958 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Benešov III. třída.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Benešov a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 41557 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024