Administrace Sportovní akce

FK Soběhrdy

Nejbližší domácí zápasy
FK Soběhrdy

Omlouváme se, pro "FK Soběhrdy" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..Pro FK Soběhrdy nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5329873-fk-sobehrdy","club_name":"FK Sob\u011bhrdy","club_place":"","club_addr":"Sob\u011bhrdy 100, Bene\u0161ov, 25601","club_lng":14.73045,"club_lat":49.81808,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.81808,"center_lng":14.73045}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Fotbalový klub Soběhrdy

Soběhrdy 100, Benešov, 25601
fksobehrdy@gmail.com
607550883

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub FK Soběhrdy hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů, dorostu a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

fksobehrdy@gmail.com

Sport Soběhrdy!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub FK Soběhrdy. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Fotbalový klub Soběhrdy byl založen v roce 1962 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Benešov III. třída.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Benešov a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 16757 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2022