Administrace Sportovní akce

TJ Klimkovice

Pro TJ Klimkovice nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5332357-tj-klimkovice","club_name":"TJ Klimkovice","club_place":"","club_addr":"Tyr\u0161ova 276, Klimkovice, 74283","club_lng":18.1346,"club_lat":49.78449,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.78449,"center_lng":18.1346}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Klimkovice

Tyršova 276, Klimkovice, 74283
tjklimkovice@seznam.cz
603574799

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Klimkovice hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů, dorostu a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

tjklimkovice@seznam.cz

Sport Klimkovice!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Klimkovice. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Klimkovice byl založen v roce 1945 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Moravskoslezský kraj - I.B třída mužů.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Ostrava a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 41557 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024