Administrace Sportovní akce

TJ Velká Polom

Nejbližší domácí zápasy
TJ Velká Polom

Omlouváme se, pro "TJ Velká Polom" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..Pro TJ Velká Polom nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5332373-tj-velka-polom","club_name":"TJ Velk\u00e1 Polom","club_place":"","club_addr":"Opavsk\u00e1 46, 747 64 Velk\u00e1 Polom","club_lng":18.10092,"club_lat":49.86219,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.86219,"center_lng":18.10092}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Velká Polom

Opavská 46, 747 64 Velká Polom
tjvelkapolom@seznam.cz
606774393

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Velká Polom hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů, dorostu a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

tjvelkapolom@seznam.cz

Sport Velká Polom!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Velká Polom. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Velká Polom je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Moravskoslezský kraj - Krajská soutěž dorost.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Ostrava a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 14598 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2022