Administrace Sportovní akce

TJ Sokol Koblov

Pro TJ Sokol Koblov nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5332367-tj-sokol-koblov","club_name":"TJ Sokol Koblov","club_place":"","club_addr":"Anto\u0161ovick\u00e1 ul., 711 00 Ostrava \u2013 Koblov","club_lng":18.28476,"club_lat":49.87788,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.87788,"center_lng":18.28476}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Sokol Koblov

Antošovická ul., 711 00 Ostrava – Koblov
info@sokolkoblov.cz
728504450

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Sokol Koblov hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

info@sokolkoblov.cz

Sport Ostrava!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Sokol Koblov. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Sokol Koblov byl založen v roce 1924 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Ostrava MěP dorost.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Ostrava a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

@tjsokolkoblov
Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 39055 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024