Administrace Sportovní akce

FC Vratimov

Pro FC Vratimov nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5332350-fc-vratimov","club_name":"FC Vratimov","club_place":"","club_addr":"U Stadionu 838, Vratimov, 73932","club_lng":18.31713,"club_lat":49.77198,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.77198,"center_lng":18.31713}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

FC Vratimov

U Stadionu 838, Vratimov, 73932
fcbiocelvratimov@email.cz
608032843

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub FC Vratimov hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

fcbiocelvratimov@email.cz

Sport Vratimov!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub FC Vratimov. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

FC Vratimov byl založen v roce 1929 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Moravskoslezský kraj - I.A třída mužů.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Ostrava a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 39055 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024