Administrace Sportovní akce

SK Strašnov

Nejbližší domácí zápasy
SK Strašnov

Omlouváme se, pro "SK Strašnov" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..Pro SK Strašnov nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5332619-sk-strasnov","club_name":"SK Stra\u0161nov","club_place":"","club_addr":"Stra\u0161nov 37, Krnsko, 29431","club_lng":14.88806,"club_lat":50.35327,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.35327,"center_lng":14.88806}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Sportovní klub Strašnov

Strašnov 37, Krnsko, 29431
sk.strasnov@seznam.cz
724314837

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub SK Strašnov hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

sk.strasnov@seznam.cz

Sport Strašnov!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub SK Strašnov. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Sportovní klub Strašnov byl založen v roce 1962 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Mladá Boleslav III. třída muži.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Mladá Boleslav a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 21101 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2022