Administrace Sportovní akce

FK Dlouhá Lhota

Pro FK Dlouhá Lhota nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5330193-fk-dlouha-lhota","club_name":"FK Dlouh\u00e1 Lhota","club_place":"","club_addr":"Za \u0161kolou, Dlouh\u00e1 Lhota, 29405","club_lng":15.05965,"club_lat":50.41815,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.41815,"center_lng":15.05965}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

FK Dlouhá Lhota

Za školou, Dlouhá Lhota, 29405
marek.limr@seznam.cz
602317401

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub FK Dlouhá Lhota hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

marek.limr@seznam.cz

Sport Dlouhá Lhota!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub FK Dlouhá Lhota. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

FK Dlouhá Lhota byl založen v roce 1932 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Mladá Boleslav III. třída muži.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Mladá Boleslav a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 33855 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2023