Administrace Sportovní akce

FK Slavoj Čistá

Pro FK Slavoj Čistá nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5330175-fk-slavoj-cista","club_name":"FK Slavoj \u010cist\u00e1","club_place":"","club_addr":"\u010cist\u00e1, Mlad\u00e1 Boleslav, 29301","club_lng":14.8437,"club_lat":50.47519,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.47519,"center_lng":14.8437}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

FK Slavoj Čistá

Čistá, Mladá Boleslav, 29301
dohalsky.jaroslav@seznam.cz
732885747

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub FK Slavoj Čistá hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

dohalsky.jaroslav@seznam.cz

Sport Čistá!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub FK Slavoj Čistá. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

FK Slavoj Čistá je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Mladá Boleslav III. třída muži.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Mladá Boleslav a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 39055 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024